O Poradni

Poradnia Rubinowa pracuje na rzecz dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Świadczymy kompleksowe usługi diagnostyczno-terapeutyczne dzieciom z różnymi zaburzeniami jak i ich rodzicom bez względu na miejsce zamieszkania i nauki. Diagnostyka jak i terapia prowadzone są w sposób profesjonalny i kompetentny przez kadrę psychologiczno-pedagogiczną systematycznie podnoszącą swoje kwalifikacje zawodowe.
Nasi podopieczni jak również ich rodzice otrzymują od nas jasne, zrozumiałe i możliwe do zrealizowania porady i zalecenia (zarówno ustne jak i w formie opinii pisemnych). Nasza pomoc dostosowana jest do problemów i potrzeb pacjentów.

Nasze działania charakteryzuje wysoki poziom profesjonalizmu, odpowiedzialności. W poradni dbamy o ochronę danych osobowych, z zachowaniem gwarancji należytego bezpieczeństwa i poufności powierzonych informacji.
Wykwalifikowana kadra w połączeniu z nowoczesną bazą to szansa na efektywną terapię, dostosowaną do wymagań naszych podopiecznych. Dzięki temu połączeniu zdobywają oni niezbędne umiejętności prospołeczne, pokonują bariery, które utrudniały im swobodne funkcjonowanie w różnych środowiskach.  

Nasza Misja

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i poszanowanie naszych pacjentów. Głównym kierunkiem naszego działania jest dążenie do kompleksowej diagnozy obejmującej jej aspekt profilaktyczny, terapeutyczny i optymalizacyjny. Dążymy do stworzenia komfortowego miejsca, w którym każdy pacjent może poczuć się jak w domu.